KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15391012
nr 1539 1012
efter Giuseppe Maria Crespi. "Diana och nymfer", 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 58x73 cm, yttermått inklusive ram: 68x84 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:09:48
8/5 19:44:21